O nás

ELEKTROS, spol. s r.o.

Firma se již více než 30 let zabývá pracemi spojenými s přenosem a využitím elektrické energie v oblasti malého, nízkého a vysokého napětí v celém jejím rozsahu. Společnost Elektros je dynamicky se rozvíjející společnost. Tento růst je možný díky kvalitnímu systému řízení organizace, vysoké úrovni znalostí všech zaměstnanců a vysoké kvalitě poskytování služeb.

Elektros s r.o. se snaží pružně reagovat na vývoj v elektrotechnice a v odvětvích s elektronikou úzce spojených a poskytnout tak zákazníkovi nové možnosti, jak zjednodušit ovládání elektrických zařízení, zkvalitnit a z přesnit činnost nebo snížit náklady na jeho provoz.
Veškeré činnosti jsou zajišťovány s maximální snahou vyhovět přáním zákazníka v časových i cenových relacích.
Nabízí komplexní zákaznický servis, zahrnující poradenství při zpracování investičních záměrů, odborné konzultace, vypracování projektové dokumentace, realizace dodávek na klíč, záruční a pozáruční servis, výchozí a periodické revizní prohlídky.

Reference

Seco Industries, s.r.o. Jičín
MMN a.s. Jilemnice

Devro s.r.o. Jilemnice

Beneš a Lát a.s.

Tecmaplast CZ s.r.o. Kněžnice

EMUGE, s.r.o. Lomnice nad Popelkou

Mileta a.s. Hořice

EMBA, spol. s r.o. Paseky nad Jizerou
Brano a.s. Jilemnice
Meritor Czech s.r.o. Vrchlabí
Argo-Hytos s.r.o. Vrchlabí
Suchánek & Walraven, s.r.o. Horka u St. Paky, Borovnice, Čistá u Horek
Snowhill a.s. Vrchlabí
SVITAP s.ro. Lomnice nad Popelkou
Crytur, spol. s r.o. Turnov
Wotan Forest, a.s. Horka u Staré Paky

Veřejné osvětlení

Jsme smluvním správcem veřejného osvětlení v následujících městech a obcích:
Město Jilemnice, Město Nová Paka, Město Vysoké nad Jizerou, Obec Benecko, Obec Borovnice, Obec Borovnička, Obec Bukovice u Čisté, Obec Čistá u Horek, Obec Horka u Staré Paky, Obec Horní Branná, Obec Košťálov, Obec Lánov, Obec Mříčná, Obec Ostroměř, Obec Prosečné, Obec Roztoky u Jilemnice, Obec Studenec, Obec Úbislavice, Obec Vidochov, Obec Víchová nad Jizerou

Naše prostory